Şükrü Saraçoğlu cd no:111 Konak / İZMİR - Tel: 05555874703

SİPARİŞ TAKİBİ KAYDOL

Sezona özel tüm ürünlerde Ücretsiz Kargo Kampanyası Devam Ediyor

Havale ödemelerinde Sepet Tutarına 5₺ İndirim!

Yeni sezonun en trend ayakkabıları Ehli Ayakkabı'da!

Ayakkabı Modelleri Seçimi

 

                

Ayakkabı modelleri günümüzde çok farklı şekilde karşımıza çıkmakta. Elbette ki ağırlıklı olarak moda ve trend kelimeleri tabii ki ön planda. Takip edenler de ağırlık olarak bayanlar olduğu için bu konuya değinelim istedim. 2018 Topuklu ayakkabı modellerinde ağırlıklı olarak tercih edilen seçenekler stiletto modelleri olması ile birlikte günümüzde yaz aylarında da kullanılabilecek ve ayakların daha rahat bir şekilde olmasını sağlayan topuklu sandalet çeşitleri de karşımıza çıkmakta. Kadınlar bu ürünleri tercih ederken özellikle isteklerini ve beklentilerini çok iyi bir şekilde göz önünde bulundurmalı ki böylece daha başarılı şekilde sonuç alma şansına sahip olabilirler. Elbette ki kullanım rahatlıkları ve aynı zamanda da gündelik kullanıma uygun bir şekilde seçilmesi,aynı zamanda da diğer kıyafetleri ile  kombinlenebilir olması yaptığı alışverişte çok büyük önem arz etmekte.

 

Topuklu Ayakkabı Konusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Topuklu ayakkabı modellerinde,özellikle gündelik kullanımlar için,ağırlıklı olarak kadınların tercih ettiği apartman topuk ya da kalın topuk modelleri ön plana çıkmakta . İnce topuklu tercihler biraz daha zor giyilmekte çünkü ayakların bütün ağırlığı ayak uçlarına doğru verildiği için kan dolaşımı bozukluğu ve buna dayalı olarak ayak yorgunluğu ve dengede durma zorluğu yaşanmakta.Elbette  bunların alınması kimi zaman neredeyse mecburi gibi bir durum söz konusu. Ancak kalın topuklu ayakkabılar sayesinde çoğu zaman aslında ayak dengelenmiş oluyor ve çok fazla yorulmadan sizler de rahatlıkla kullanabiliyorsunuz,bunu göz ardı etmemek lazım . Topuklu ayakkabı modelleri  deyince günümüzde hasır sandaletli modelleri de bulunuyor. 2018 bayan ayakkabı modelleri arasında bu modelleri gündüz giyebileceğiniz gibi aynı zamanda gece giyebileceğiniz çok şık kombinler de mevcut. Bu sayede sizler de tercihlerinizi buna göre ayarlayabilirsiniz.

 

Bayan Ayakkabı Modelleri Seçimleri

 

Bayan ayakkabı konusunda açık konuşmak gerekirse her 3 senede binlerce farklı model karşımıza çıkıyor. Asıl önemli olan trendlere uygun şekilde davranmak ama  aynı zamanda da hoş sonuçları almak yani ayakkabının rahatlığından tutun,aynı zamanda şıklığına ve kullanım kolaylığına kadar birçok şey büyük önem arz etmekte. Sizler de bu yüzden dolayı tercihlerinizi gerçekleştirirken özellikle bazı hususlara biraz daha dikkatli şekilde yaklaşmak ve daha dikkat etmek durumunda kalıyorsunuz. Size önerimiz mağazamızda ayakkabı ve çantalarımızı istediğiniz gibi bir çok farklı model ve seçeneklerle birlikte çok daha şık sonuçlar elde etmek için denemeli ve görmelisiniz. Burada özenli şekilde davranmak hem seçimlerinizin hoş olması hem de sağlıklı sonuçlar almanızı sağlamış olur. Kaliteli,özenle seçilmiş ve doğru sonuçlar sayesinde siz de istediğiniz gibi modellerin  seçimini yapabilirsiniz.

Ayakkabı Modelleri Seçimi